Derë xhami e ftohës me kornizë fokusimi me ndriçim

përshkrim i produktit

 

Dera e xhamit me kornizë me ndriçim është një zgjidhje inovative e zhvilluar nga ne për të përmirësuar ekranin e pijeve tuaja dhe krijon një pikë qendrore tërheqëse në çdo ekran ftohjeje komerciale. Korniza e aluminit pa kornizë është e ndriçuar me drita LED, të cilat mund të personalizohen sipas ngjyrës tuaj të preferuar apo edhe efektit të dritës së transmetimit, duke ofruar një sfond mahnitës për ekranin e produktit tuaj. Korniza e derës mund të dizajnohet në 2 qoshe të rrumbullakëta, 4 qoshe të rrumbullakëta ose 4 kënde të drejta, në varësi të preferencës tuaj estetike.


Detajet e produktit

FAQ

Detajet

 

Dera jonë e xhamit me kornizë me fokus të ndriçuar mund të jetë e printuar mëndafshi në shtresën e dytë të xhamit të përparmë, me një logo ose slogan opsional të klientit, që shton mundësi personalizimi dhe markimi. Xhami i përparmë është i printuar nga mëndafshi duke përdorur printim në temperaturë të lartë, duke siguruar një logo ose dizajn transparent dhe afatgjatë.

 

Ngjyra e kornizës së ndriçimit të dyerve LED neon mund të personalizohet gjithashtu me çdo ngjyrë që ju preferoni, duke ju lejuar të përshtatni ose kontrastoni vitrinën tuaj ekzistuese dhe zonën e tregtimit. Ne gjithashtu pranojmë projektimin e strukturave fizike, dimensioneve, etj., për të përmbushur plotësisht pritshmëritë e klientëve.

Dera e xhamit me kornizë me ndriçim është projektuar për funksionalitet dhe komoditet optimal me një rregullim xhami prej 4mm xhami të kalitur të ulët-E plus 4mm Low-E për përdorim më ftohës si standard. Mund të sigurohet gjithashtu xhami i trefishtë me xham të nxehtë. Guarnicioni i fortë magnetik dhe ndarësi prej alumini ose PVC i mbushur me tharës sigurojnë një mbyllje të ngushtë, duke parandaluar që lagështia dhe papastërtia të hyjnë në zonën tuaj të ekranit.

 

Kjo derë xhami e sapo lëshuar me kornizë me ndriçim shton sofistikim dhe profesionalizëm në ekranin tuaj të ftohësit të pijeve. Ne gjithmonë i kushtojmë vëmendje detajeve dhe fokusohemi në cilësinë e lartë, duke siguruar që produkti ynë të shkëlqejë në stil dhe qëndrueshmëri, duke ju ofruar përfundimisht një ekran superior.

 

Karakteristikat kryesore

 

Xham të dyfishtë për ftohës; Xham trefishtë për frigorifer
Xhami Low-E dhe Heated Glass janë opsionale
Guarnicioni magnetik për të siguruar një mbyllje të ngushtë
Alumini ose PVC Spacer i mbushur me tharëse
Struktura e kornizës së aluminit mund të personalizohet
Ngjyra e dritës LED mund të personalizohet
Funksioni i vetëmbylljes
Dorezë shtesë ose e zhytur

 

Parametri

Stili

Derë xhami me kornizë me fokus të ndriçuar

Xhami

Xham i kalitur, notues, Low-E, Xham me ngrohje

Izolimi

Xham të dyfishtë, Xham të trefishtë

Fut gaz

I mbushur me argon

Trashësia e xhamit

4mm, 3.2mm, Personalizuar

Kornizë

Alumini

Hapësirë

Mulliri i përfunduar alumini, PVC

Doreza

E zhytur, shtesë, e personalizuar

Ngjyrë

E zezë, e argjendtë, e kuqe, blu, jeshile, e personalizuar

Aksesorë

Bush, vetëmbyllje dhe mentesha, copë litari magnetike,

Aplikacion

Ftohës pijesh, ngrirës, ​​vitrinë, tregtar, etj.

Paketa

Shkumë EPE + këllëf druri i përshtatshëm për det (Konton kompensatë)

Shërbimi

OEM, ODM, etj.

Garancia

1 vit